Eintrag vornehmen
Name:
E-Mail:
Homepage:
Sicherheitscode:
  (bitte übertragen Sie in das Feld)
Beitrag:
Smileys: ::) :) ;) :D ?:( :( :o :8 :P :[ :X :* :-/
BB-Code: fettkursivunterstrichen
Datenschutzerklärung
Ja, ich akzeptiere die Datenschutzerklärung.
HINWEIS: Ihr neuer Eintrag erscheint erst nach
Freischaltung des Eintrages durch den Betreiber.


« Vorherige123 ... 747576
(1136 Einträge total)

#11   BoSsE-Mail02.02.2005 - 00:37
"E DASHURA IME"
sikurse shkrijet bora nen ndikimin e eres se jugut,ashtu shkrijet zemera ime nga shikimi yt.
une te perqafoj e dashur,edhe pse e di se dashurija ime eshte e pa sukseshme.
zemera jote eshte e fort si guri,e ftoht si vari,ajo nuk degjonklithmat e mija,nuk degjon te qarat dhe nuk shikon trupin tim qe thaet sikurse dega e keputur.
a e di ti c`eshte qarja pa lot?c`eshte dhimbja pa renkim?!jo,jo ti nuk e din dhe nuk mund ta dish,sepse zemera jote nuk e ndjen ate dhimbje.ate nuk e mundon dashurija!ti ti nuk e dij se sa jam i merzitur dhe i vetmua.
e di,ti tash qesh,pse ta hapa zemrendhe ti tregova dhimbjet e mija. jo!mos u hidhro.
une pa qeter duhet te ti tregoj dhimbjet e mija.
kjo leter le tet tregoj dhimbjen time dhe gzimin tim.
le te peshperis ngadal per fatin dhe jeten time.......

#10   anonim31.01.2005 - 00:32
Recepti për t`a pregaditur një fëmijë
Merren
1 kg njoftime
200 gr dashuri
10 shikime të bukura
50 gr puthje
20 gr frymarje të ëmbla
40 gr shtrengime

#9   adnanE-Mail22.01.2005 - 23:16
Rrotullisu pas pemës,dhe gjej djalin e zemres,mos e gjej te bukur se te tradheton,por gjeje simpatik se te dashuron,"keshille per vajzat" byee

#8   safet22.01.2005 - 02:04
ne zemran time gjendet nje pik nuk eshte asgje tjeter vetem emri yt zjari im i zemres dikur do te shuhet por kujtimi gjithmon ne zemer do te ruhet
une bregu ty vala une zeri ty fjala une kenga ty melodia une zemra ty impulsi i rahjev te mia

#7   safet22.01.2005 - 02:02
vetem nje gje kurr mos e harro
mbaje ne mend ti perjete
se do te qaj edhe do te vajtoj
dhe prap do te mendoj se ishe e vertete


sdo te urroj per asnje gje
sdo te mallkoj edhe pse ke pak faj
ne fillim te me kishe treguar
tash sdo te kisha nevoje te qaj


nuk e di me qka te shkruaj
sepse me fjale gjithqka teprohet
por dua te dish se shum po vuaj
tash kam nje plage qe kurr sdo te sherohet

#6   safet22.01.2005 - 02:01
Nate. Erresire.
Heshtja ka kapluar boten
vetem une e ti te bashkuar
shijojme nje ndjenje te papershkruar.
Strukem ne perqafimin tend
dhe ndjej se bota eshte e imja
se lumturia ka afruar
se trishtimi ka mbaruar.
Shoh syte e ty plot zjarr dashurie
e ndjej qe shpirti im jeton
ndjej prekjen tende...
qe tere trupin ma pershkon.
ashtu te strukur te dy
ne boten e dashuris
jetojme vetem per nje çast
e kapercejm kufijt e fantazis.
Ne syt e tu une gjeta dashurine
Ne fjalet e tua une gjeta fuqine
e ne trupin tend gjeta strehim
o zot bej qe kjo nate te mos kete agim.
Tani e ndjej veten te plotsuar
sepse je ti ai qe me ke munguar
uroj qe kjo nate kurre ska per te mbaruar.
por papritmas....
gjendem ne dhomen time
krejtsisht e vetmuar...
e kuptoj qe ish nje enderr
qe vetem me ka mashtruar

#5   gentij20.01.2005 - 22:35
te uroj gdo e mire ne jete, me trup shendet, ne pune vullnet, ne ide drejtesi me nerva qetsi. Ne familje harmoni, ne ardhmeri lumturi dhe fat ne dashuri.dhe nje seks te fort per bajram

#4   safetE-MailHomepage20.01.2005 - 00:23
ne zemran time gjendet nje pik nuk eshte asgje tjeter vetem emri yt zjari im i zemres dikur do te shuhet por kujtimi gjithmon ne zemer do te ruhet
une bregu ty vala une zeri ty fjala une kenga ty melodia une zemra ty impulsi i rahjev te mia

#3   Anonym19.01.2005 - 19:46
Oh doux murmure...
Oh long soupir....
Longue quête que la mienne,
Désespoir et sourire,
Nâtre et mourir.
Dans les brumes de mon coeur,
Un jour s\est réveillé
L\amour en une heure
Et pour toujours il est resté.
Dans ses yeux lointains
La mer va et vient
Comme pour mieux me retenir
Quand elle regarde loin
Je sais qu\elle comprend son destin
D\être venue et de ne jamais repartir
Alors mon coeur blésse
Balafré et vidé
S\apaise sous ce regard
Qui en un instant secret
Rempli, donne et répare
Un coeur qui n\ésperait plus être aimé.

#2   Anonym19.01.2005 - 19:43
Nate. Erresire.
Heshtja ka kapluar boten
vetem une e ti te bashkuar
shijojme nje ndjenje te papershkruar.
Strukem ne perqafimin tend
dhe ndjej se bota eshte e imja
se lumturia ka afruar
se trishtimi ka mbaruar.
Shoh syte e ty plot zjarr dashurie
e ndjej qe shpirti im jeton
ndjej prekjen tende...
qe tere trupin ma pershkon.
ashtu te strukur te dy
ne boten e dashuris
jetojme vetem per nje çast
e kapercejm kufijt e fantazis.
Ne syt e tu une gjeta dashurine
Ne fjalet e tua une gjeta fuqine
e ne trupin tend gjeta strehim
o zot bej qe kjo nate te mos kete agim.
Tani e ndjej veten te plotsuar
sepse je ti ai qe me ke munguar
uroj qe kjo nate kurre ska per te mbaruar.
por papritmas....
gjendem ne dhomen time
krejtsisht e vetmuar...
e kuptoj qe ish nje enderr
qe vetem me ka mashtruar

#1   artaniE-Mail19.01.2005 - 19:41
vetem nje gje kurr mos e harro
mbaje ne mend ti perjete
se do te qaj edhe do te vajtoj
dhe prap do te mendoj se ishe e vertete


sdo te urroj per asnje gje
sdo te mallkoj edhe pse ke pak faj
ne fillim te me kishe treguar
tash sdo te kisha nevoje te qaj


nuk e di me qka te shkruaj
sepse me fjale gjithqka teprohet
por dua te dish se shum po vuaj
tash kam nje plage qe kurr sdo te sherohet

« Vorherige123 ... 747576
(1136 Einträge total)


Datenschutzerklärung
Kostenlose Webseite von Beepworld
 
Verantwortlich für den Inhalt dieser Seite ist ausschließlich der
Autor dieser Homepage, kontaktierbar über dieses Formular!